Myslovitz

Myslovitz - koncert

Sopot, Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku,
90/110/140 zł

Z przykrością informujemy, że planowany na 6 sierpnia koncert zespołu Myslovitz, z przyczyn od nas niezależnych, nie odbędzie się. Koncert zostaje przeniesiony na rok 2022. Wkrótce podamy więcej szczegółów.
Zwracamy się w związku z tym do Państwa z gorącą prośbą o zachowanie biletu.
W celu otrzymania zwrotu pieniędzy za bilety, prosimy o kontakt z punktami sprzedaży, w których je Państwo zakupili. Przepraszamy za niedogodności i liczymy, że niebawem dane nam będzie się spotkać.

 

 

MYSLOVITZ to jeden z najważniejszych zespołów rockowych polskiej muzyki rozrywkowej ostatních 30 lat. Grupa została założona w 1992 roku w Mysłowicach przez Artura Rojka, Wojtka Powagę oraz Jacka i Wojtka Kuderskich. Cztery lata później do zespołu dołączył Przemysław Myszor.

Zespół ma na swoim koncie 10 płyt, które rozeszły się w ponad pół milionie egzemplarzy. Wielkie przeboje, takie jak „Długość dźwięku samotności“, „Dla ciebie“, „My“, „Chłopcy“, „Scenariusz dla moich sąsiadów“, „Peggy Brown“, „Z twarzą Marilyn Monroe“ i wiele innych na stałe zagościły we wszystkich polskich rozgłośniach radiowych.

W swojej historii grupa ma na koncie współpraca z reżyserem Januszem Kamińskim, fotografikiem Ryszardem Horowitzem, Markiem Grechutą, Jerzym Stuhrem. Zespół pojawił się na najważniejszych festiwalach europejskich, takich jak Das Bizarre-Festival i prestiżowym Montreux Jazz Festival. Zagrał trasy koncertowe u boku Iggy’ego Popa, Simple Minds, Skin, Travis.

Myslovitz są dwukrotnymi laureatami MTV Europe Music Award w kategorii Best Polish Act., wielokrotnie nagradzani Fryderykiem przez Akademię Fonograficzną jak również są laureatami Paszportów „Polityki“, Superjedynek, Yach Festiwal i wielu innych nagród.

W 2022 roku zespół będzie obchodził jubileusz 30-lecia swojej działalności. Z tej okazji w przygotowaniu jest nowa płyta, jak również trasa koncertowa, podczas której zespół zaprezentuje się w nowej, jubileuszowej odsłonie.